Zgrzewarka żelazkowa, ręczna do folii

Cena brutto: 399,75 zł 325,00 zł

ilość wprowadzisz w koszyku

Żelazko do zgrzewania folii - zgrzewarka żelazkowa

• przeznaczona jest do zgrzewania folii na książkach
  • zgrzewarka - żelazko, proste urządzenie do okladania książek w folię bez kleju
  • zgrzewu folii dokonyje się przez pasek teflonu - sprzedajemy razem w komplecie ze zgrzewarką

Zgrzewarka ręczna do folii umożliwia okładanie książek w dowolny sposób.

Zgrzewarka folii do okładania książek zaopatrzona jest w wygiętą blachę, podstawka ta umożliwia odstawienie zgrzewarki bezpośrednio na stole.

Zgrzewarka żelazkowa jest prostym przyrządem służącym do zgrzewania folii PE o grubości 0,1-0,2 mm /moc 60W/.

INSTRUKCJA OBSŁUGI ZGRZEWARKI

a. Żelazko - zgrzewarkę należy podłączyć do sieci 230 V z gniazdem z prawidłowo podłączonym stykiem ochronnym.

b. Po ok. 15 minutach, nagrzana zgrzewarka gotowa jest do pracy.

c. Na folię należy położyć załączony pasek teflonu 2 mm x 50 mm i trzymając w ręku zgrzewarkę za rękojeść przesuwać aluminiową płozą po teflonowej taśmie.

d. Prędkość jak i docisk należy dobrać doświadczalnie, tak żeby jakość zgrzewu była zadowalająca.

e. Po przesunięciu płozą zgrzewarki należy chwilę odczekać i zdjąć pasek teflonu który jest wielokrotnego użytku.

f. Po zgrzewaniu nagrzaną zgrzewarkę należy oprzeć na podstawce, odłączyć od zasilania i pozostawić do całkowitego ostudzenia.

Nie wolno zginać, zagniatać lub przejeżdżać przez kabel sieciowy.

Kabel należy chronić przed ostrymi krawędziami, olejami, gorącą płozą zgrzewarki.

NIE NALEŻY STOSOWAĆ ZGRZEWARKI BEZPOŚREDNIO NA FOLIĘ !

Zgrzew jest za słaby, nierówny - należy mocniej dociskać i wolniej przesuwać zgrzewarkę.

Opinie bibliotek:

"Jest to proste urządzenie, które bardzo pomaga w pracy i ma wiele zalet:

• znacznie ułatwia i przyspiesza proces oprawiania książek w folię
  • prawidłowo wykonany zgrzew dobrze nagrzanym urządzeniem jest trwały i mocny, a folia nie odkleja się w trakcie użytkowania
  • jest to duża oszczędność czasu
  • wysoka estetyka wykonania ; taśmy klejące prędzej czy później odklejają się, brudzą i zmieniają kolor
  • oszczędność pieniędzy; nie potrzeba kupować żadnych dodatkowych taśm, lepów itp.
  • bezpieczeństwo pracy; zgrzew wykonuje się przez teflonową taśmę, którą otrzymuje się w komplecie
  • zgrzewarka ręczna jest bardzo prosta i praktyczna
  • konkurencyjna cena

Zgrzewarka w zasadzie nie ma wad, z czasem oczywiście może zmieniać kolor na ciemniejszy, ale są to naturalne skutki użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i szczerze polecam zakup zgrzewarki, ponieważ będą to na pewno dobrze wydane pieniądze, a towar z pewnością spełni oczekiwania użytkowników.

Biblioteka przy Szkole Podstawowej Nr 271 w Warszawie"

FILM - Zgrzewarka żelazkowa do okładania książek