Czas odpocząć Panie i Panowie!

Są wakacje. Dajmy się ponieść fantazji. Odpłyńmy wyobraźnią w dalekie krainy dramatu, sensacji, albo prozy kobiecej. Do tego dodajmy nadmorski klimat, plażę i sopockie molo, pyszną kawę lub kolorowy koktajl w zmrożonej szklance... W czytelni nad morzem brakuje już tylko... Ciebie.

To nie musi być dłużej marzenie. To rzeczywistość. Specjalnie dla Was stworzyliśmy letnią enklawę dla miłośników książek. Czas na porządne wczasy z książką przy kawie! W plenerowej bibliotece, która mieści się w ogródku sopockiej kawiarni Let's Art Cafe przy Placu Zdrojowym 2, można poczytać kryminały czy pozycje, które miały niedawno premierę.

Dzięki współpracy z wydawnictwem Wielka Litera udostępniliśmy aż 70 różnych tytułów. Wśród nich twórczość rodzimych autorów – Agaty Passent, Marcina Mellera, Marka Niedźwieckiego, jak i zagranicznych – Luke'a Hardinga, Neila Gordon i Sylvii Day. Książki, które Was szczególnie zainteresują można kupić w Let's Art Cafe na półpiętrze Państwowej Galerii Sztuki.
Stale projektując wnętrza i wyposażenie bibliotek, wiedzieliśmy czego potrzeba letniej krainie czytelnika. Całość ubraliśmy w kolorową i wygodną formę, na tę okoliczność przygotowaliśmy ciekawe podpórki do książek i kolorową identyfikację wizualną miejsca oraz księgozbioru. Na półkach pojawiły się barwne rozdzielacze działowe z podziałem na gatunki.

Jeśli wybierasz się nad morze, serdecznie zapraszamy do Let's Art Cafe! Wygodne oryginalne fotele, świeże słoneczne powietrze i szum nadmorskich fal plus wykwintne napoje i dobra lektura. Taka może być tylko idealna recepta na lato.